Izzy prywatnie







Mam siedemnaście lat. Przez około rok należałam do załogi ocenialni  Hospital. Długo nie pisałam, a teraz postanowiłam do tego wrócić, bo zwyczajnie zatęskniłam za ocenianiem.
Jestem osobą pełną sprzeczności. Niechętnie się do tego przyznaje, ale bywam romantyczką i, choć to paradoks, realistką. Marzę o księciu z bajki, ale wiem, że nigdy go nie spotkam. Moi   znajomi twierdzą, że mam trudną osobowość. Największą wadą jest chyba brak zaufania – mechanizm obronny, bo nie chcę być zraniona. Boję się bólu – zarówno tego fizycznego, jak  również psychicznego.
Wiem wiele o ludziach. Kiedyś moim planem było zostanie psychologiem, ale z braku pracy    po takich studiach, staram się pozbyć tej koncepcji. Aktualnym marzeniem jest            dziennikarstwo, choć wiem, że to raczej nierealne plany.
Nie potrafię żyć bez muzyki. Kocham takie zespoły jak: Three Days Grace, Florence and the Machine, Happysad, Paramore, Lifehouse, Plumb, Apocalyptica, Linkin Park, Nickelback, Muse, System Of A Down, The fray i Green Day. Ważne miejsce w moim sercu zajmuje też taniec. Dzięki niemu mogę pozbyć się niechcianych uczuć i zapomnieć o wszystkich problemach.
Pochłaniam książki w ilościach hurtowych. Uwielbiam fantasy i teksty, w których poruszane      są różne problemy, np.: narkomania, alkoholizm, przemoc, brak miłości ect.
Umiem słuchać. Myślę, że to ważna umiejętność   –  o wiele ważniejsza niż mówienie.


Ulubione cytaty:
''Tyl­ko pa­miętaj, ko­go go­nisz, Alic­jo. Tyl­ko uważaj, o co pro­sisz, ry­baku. Tyl­ko myśl, gdzie się wspi­nasz, Ja­siu. Tyl­ko sprawdź, kto Cię całuje, Śnieżko. '' - autor nieznany

 ''Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają jakby nigdy nie żyli .'' - Paulo Coelho






 Masz jakieś pytania?
gg:  45013166
e-mail: izzy@poczta.onet.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz